SZAFY AKTOWO-KARTOTEKOWE

Konstrukcja szafy umożliwia praktyczne połączenie funkcji kartotekowej oraz aktowej w jednym meblu. Rozwiązanie to umożliwia przechowywanie segregatorów, dokumentów, akt oraz drobnych urządzeń biurowych w bezpiecznym miejscu. Dzięki swojej wszechstronności szafy aktowo-kartotekowe najlepiej sprawdzają się w niewielkich biurach i wszędzie tam, gdzie przechowuje się niewielką ilość dokumentów.

 

Górna część szafy (aktowa) może służyć do przechowywania segregatorów w dwóch lub trzech rzędach – w zależności od modelu szafy. Wewnątrz komory znajdują się profile perforowane pozwalające na dowolne regulowanie wysokości półek. Część aktową szafy standardowo zamykamy zamkiem kluczowym. Można ją również wyposażyć w inne, wybrane przez Klienta elementy (półki wysuwane, przegrody, ramki na teczki itp.).

 

Dolna część szafy (kartotekowa) może zostać przystosowana do przechowywania wszelkich rodzajów dokumentów. Mogą to być kartoteki, teczki zawieszkowe, karty osobowe, płyty CD oraz indeksów o znormalizowanych formatach (A3, A4, A5, A6, B5). Ponadto może ona służyć do składowania innych elementów wyposażenia biura (telefony, drobne urządzenia biurowe itp.). Istnieje możliwość zamontowania szuflad o różnych głębokościach.

Szafka aktowo- kartotekowa z 4 szufladami
Szafka aktowo - kartotekowa z 4 szufladami
Szafka aktowo - kartotekowa z 3 szufladami
Szafka aktowo - kartotekowa z 3 szufladami

Część kartotekowa szafy może zostać wyposażona w mechanizm uniemożliwiający wysunięcie kilku szuflad jednocześnie, co zabezpiecza mebel przed upadkiem. Szuflady mocujemy na w pełni wysuwanych, teleskopowych prowadnicach kulkowych z blokadą chroniącą przed wypadnięciem. Maksymalne obciążenie szuflady wynosi około 50 kg. Każda szuflada posiada miejsce na identyfikator.

 

Część kartotekowa może mieć zamontowany pojedynczy zamek centralny, blokujący wszystkie szuflady jednocześnie.

 

Obszar użytkowy szafy można dodatkowo powiększyć, stosując nadstawki na szafę, która w standardzie posiada jedną półkę. W celu zachowania stabilności całego zestawu nadstawkę mocuje się do szafy za pomocą śrub.

 

Dzięki możliwości dowolnego konfigurowania wyposażenia szaf znajdują one szerokie zastosowanie w biurach i cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Nasz dział techniczny pomaga w dobraniu optymalnego dla Klienta rozwiązania, dbając przy tym o zachowanie wartości funkcjonalnej i użytkowej mebla.

 

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

metalowa Szafa aktowo- kartotekowa [2000x 1200x 420]
metalowa Szafa aktowo- kartotekowa [2000x 1020x 420]
metalowa szafa aktowo-kartotekowa
metalowa szafa aktowo-kartotekowa
Szuflada szafki kartotekowej 2 – rzędowej
Szafka kartotekowa 2 rzędowa z przegrodami
Dodatkowe przegrody w szufladzie szafki kartotekowej.
Zamek kluczowy do szafy kartotekowej

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!