SZAFY AKTOWO-KARTOTEKOWE

Konstrukcja szafy umożliwia praktyczne połączenie funkcji kartotekowej oraz aktowej w jednym meblu. Rozwiązanie to umożliwia przechowywanie segregatorów, dokumentów, akt oraz drobnych urządzeń biurowych w bezpiecznym miejscu. Dzięki swojej wszechstronności produkt ten najlepiej sprawdza się w niewielkich biurach i wszędzie tam, gdzie przechowuje się niewielką ilość dokumentów.

 

Górna część szafy (aktowa) może służyć do przechowywania segregatorów w dwóch lub trzech rzędach – w zależności od modelu szafy. Wewnątrz komory znajdują się profile perforowane pozwalające na dowolne regulowanie wysokości półek. Część aktowa szafy standardowo zamykana jest zamkiem kluczowym. Można ją również wyposażyć w inne, wybrane przez Klienta elementy (półki wysuwane, przegrody, ramki na teczki itp.).

 

Dolna część szafy (kartotekowa) może zostać przystosowana do przechowywania wszelkich rodzajów dokumentów (kartotek, teczek zawieszkowych, kart osobowych, płyt CD, indeksów) o znormalizowanych formatach (A3, A4, A5, A6, B5). Ponadto może ona służyć do składowania innych elementów wyposażenia biura (telefony, drobne urządzenia biurowe itp.). Istnieje możliwość zamontowania szuflad o różnych głębokościach.

 

Część kartotekowa szafy może zostać wyposażona w mechanizm uniemożliwiający wysunięcie kilku szuflad jednocześnie, co zabezpiecza mebel przed upadkiem. Szuflady zamocowane są na w pełni wysuwanych, teleskopowych prowadnicach kulkowych z blokadą chroniącą przed wypadnięciem. Maksymalne obciążenie szuflady wynosi około 50 kg. Każda szuflada posiada miejsce na identyfikator.

 

Część kartotekowa może być zamykana pojedynczym zamkiem centralnym, blokującym wszystkie szuflady jednocześnie.

 

Obszar użytkowy szafy można dodatkowo powiększyć, stosując nadstawki na szafę, która w standardzie wyposażona jest w jedną półkę. W celu zachowania stabilności całego zestawu nadstawka mocowana jest do szafy za pomocą śrub.

 

Dzięki szerokim możliwościom dowolnego konfigurowania wyposażenia szaf znajdują one szerokie zastosowanie w biurach i cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Nasz dział techniczny pomaga w dobraniu optymalnego dla Klienta rozwiązania, dbając przy tym o zachowanie wartości funkcjonalnej i użytkowej mebla.

metalowa szafa aktowo-kartotekowa
metalowa szafa aktowo-kartotekowa
metalowa Szafa aktowo- kartotekowa [2000x 1200x 420]
metalowa szafa kartotekowa 5- szufladowa z przegrodą
metalowa szafa aktowa z przegrodami
zamek kluczowy do szafy kartotekowej
metalowa szafka kartotekowa 3- szufladowa
metalowa szafka kartotekowa 2- szufladowa
metalowa szafa aktowo-kartotekowa
metalowa Szafa aktowo- kartotekowa [2000x 1200x 435]
metalowa Szafa aktowo- kartotekowa [2000x 1020x 420]
metalowa szuflada w szafie kartotekowej z przegrodą
metalowa szafa kartotekowa z dodatkowymi przegrodami
metalowa szafa kartotekowa 7- szufladowa
metalowa szafka kartotekowa 3- szufladowa
metalowa szafka kartotekowa 4- szufladowa

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!