SZAFKI DEPOZYTOWE

Szafki depozytowe przeznaczone są głównie do tworzenia w strefach administracyjnych (sądach, urzędach i innych jednostkach publicznych) samoobsługowych punktów depozytowych, zgodnie z wytycznymi zawartymi w decyzji Ministra Obrony Narodowej nr 390/MON z dnia 28 września 2006 r.

 

Dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz możliwości zastosowania patentowanego zamknięcia szafki te umożliwiają bezpieczne przechowywanie przedmiotów w strefach publicznych i innych często uczęszczanych miejscach. Największe zastosowanie znajdą przede wszystkim na dworcach, w urzędach, hotelach, bibliotekach, sklepach i innych obiektach usługowych. Jednocześnie szafki depozytowe są niezwykle łatwe w obsłudze.

Szafka depozytowa 10-skrytkowa na telefony komórkowe
Szafka depozytowa 20-skrytkowa na telefony komórkowe
Szafka depozytowa 35-skrytkowa na telefony komórkowe

Produkujemy różne warianty szaf: od kilku do kilkudziesięciu skrytek ze schowkami o różnej wielkości (od skrytek na telefony komórkowe po skrytki bagażowe). Duża dowolność wyboru parametrów tych mebli umożliwia dostosowanie cech wyrobu do konkretnego zamówienia. Możemy zaproponować różne rodzaje drzwiczek, zamków lub elementów dodatkowych.

 

Oprócz szafek stojących w ofercie posiadamy również szafki przystosowane do montażu ściennego (np. we wnękach, wolnych przestrzeniach montażowych). Modułowa konstrukcja tych szaf umożliwia ustawianie ich szeregowo, a także łączenie kolumn w ciągi.

Szafka depozytowa 12-skrytkowa
Szafka depozytowa 24-skrytkowa
Szafka depozytowa 12-skrytkowa
Szafka depozytowa 8-skrytkowa

Na specjalne zamówienie wykonujemy ponadto szafki depozytowe zaprojektowane specjalnie do przechowywania nart, desek snowboardowych, butów oraz innego ekwipunku narciarskiego i snowboardowego. Ze względu na specyficzną konstrukcję tych szaf możliwy jest swobodny odpływ wody na zewnątrz. Można je również wyposażyć w profesjonalny mechanizm do osuszania butów.

 

Szafki te cieszą się coraz większym zainteresowaniem nowoczesnych ośrodków narciarskich, stając się obowiązkowym elementem ich wyposażenia.

 

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Metalowa szafka depozytowa 12- skrytkowa z zamkiem kluczowym
Szafka 12- skrytkowa z drzwiami z pleksi
Szafka 12- skrytkowa z drzwiami z pleksi
Metalowa szafka depozytowa z drzwiami z pleksi oraz zamkiem na monetę
Metalowa szafka depozytowa 15- skrytkowa z numeracją drzwiczek
Metalowa szafka depozytowa
Metalowa szafka depozytowa na zamek kluczowy
Metalowa szafka depozytowa 25- skrytkowana zamek kluczowy
Metalowa szafka depozytowa 8- skrytkowa z zamkiem na kłódkę

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!