BIURKA DO BIURA I KONTENERKI METALOWE

Biurka i kontenerki są uzupełnieniem naszej oferty mebli biurowych. Pozwalają one na kompleksowe wyposażenie stanowiska pracy w funkcjonalne i estetyczne meble.

 

Stelaże do biurek wykonujemy w dowolnym wymiarze i w zaproponowanym przez Klienta stylu bądź też według wzoru opracowanego przez nasz dział technologiczny. Przy projektowaniu mebli kierujemy się nie tylko zasadami ergonomii, ale również względami estetycznymi, dbając o spójność całego projektu. Oferujemy szeroką gamę typów i kolorów blatów w zależności od indywidualnych preferencji Klienta.

Kontenerki do biurka

Kontenerki zapewniają miejsce do przechowywania drobnych akcesoriów biurowych, stanowiąc tym samym nieodłączny element biurowego stanowiska pracy.

Występują one w różnych wariantach:

– jako wolnostojące szafki szufladowe,

– szafki szufladowe zawieszane pod biurkiem,

– szafki dostawne pod blat biurka w dowolnej konfiguracji (liczby i głębokości) szuflad.

Funkcjonalność kontenerków wolnostojących można dodatkowo zwiększyć poprzez zagospodarowanie górnej części mebla tak, aby można było umieścić w niej segregatory, a dzięki zamontowaniu drewnianego blatu zyskują one gustowny wygląd.

Dwa rodzaje szuflad do kontenerków

Oferujemy dwa modele szuflad: tradycyjne oraz szuflady z bezpiecznymi krawędziami, które dzięki swoim walorom estetycznym są rozwiązaniem sprawdzającym się również w warunkach domowych.

 

Szuflady mocowane są na w pełni wysuwanych, stabilnych prowadnicach teleskopowych z mechanizmem zabezpieczającym przed wysuwaniem kilku szuflad jednocześnie, co pozwala zachować stabilność kontenerka. Szuflady mogą być dodatkowo wyposażone w naklejane listwy umożliwiające ich znakowanie, a także różnorodne uchwyty (przygotowujemy również otwory pod konkretny rodzaj uchwytów wybrany indywidualnie przez Klienta). Całość może być zamykana zamkiem centralnym. Kontenerki mogą być wyposażone w stopki regulacyjne lub kółka.

 

Istnieje również możliwość doposażenia szuflad w indywidualnie przygotowywane wkłady piankowe ułatwiające utrzymanie porządku i zapobiegające przesuwaniu się przedmiotów wewnątrz szuflady.

 

Biurka do biur wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich długotrwałą eksploatację oraz estetyczny wygląd.

metalowe biurko na metalowym stelażu z kontenerkiem oraz metalowymi osłonkami
metalowy zamek kluczowy w kontenerku podbiurkowym
biurko z kontenerkiem
szuflady z zaokrąglonymi brzegami w kontenereku podbiurkowym
biurko na metalowym stelażu
kontenerek podbiurkowy na kółkach
metalowy blat biurka z płyty wiórowej pokryty okleiną z melaminy
pełen wysów szuflady kontenerka podbiurkowego
kontenerek podbiurkowy z szufladami z zaokrąglonymi brzegami
zaokrąglone brzegi szuflad w kontenerku
biurko na metalowym stelażu z kontenerkiem na kółkach
metalowy kontenerek podbiurkowy na kółkach

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!