MEBLE METALOWE

Współczesne trendy skupiają się na poszukiwaniu atrakcyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych alternatyw dla standardowych wariantów wyposażenia przestrzeni. Meble metalowe zostały docenione przez wiele branż i w błyskawicznym tempie zyskują na popularności. Konstrukcja mebli metalowych, ich wytrzymałość, ergonomia oraz funkcjonalności to cechy, które doceniają nawet najbardziej wymagający.

Design mebli metalowych charakteryzuje uniwersalność, prostota oraz nowoczesność, co gwarantuje doskonałe wrażenia estetyczne. Meble z metalu marki Techmark idealnie wpasowują się w każdą przestrzeń oraz perfekcyjnie spełniają swoje funkcje.

<b>MEBLE TECHCODE RFID Z KONTROLĄ DOSTĘPU</b>
MEBLE TECHCODE RFID Z KONTROLĄ DOSTĘPU
Innowacyjna technologia dla Twojego bezpieczeństwa

MEBLE TECHCODE RFID

<b>SKRZYNKI I SŁUPKI WIELOFUNKCYJNE TECHPOST</b>
SKRZYNKI I SŁUPKI WIELOFUNKCYJNE TECHPOST
Bezpieczna i zorganizowana przestrzeń wokół siebie

SKRZYNKI I SŁUPKI WIELOFUNKCYJNE TECHPOST

<b>STOŁY I BIURKA REGULOWANE TECHMOVE</b>
STOŁY I BIURKA REGULOWANE TECHMOVE
Ergonomiczne i nowoczesne stanowisko pracy

STOŁY I BIURKA REGULOWANE TECHMOVE 

<b>MEBLE BIUROWE</b>
MEBLE BIUROWE
Wiemy jak tworzyć funkcjonalną przestrzeń biurową

MEBLE BIUROWE

<b>MEBLE SZKOLNE</b>
MEBLE SZKOLNE
Sprawdzone i innowacyjne rozwiązania dla oświaty

MEBLE SZKOLNE

<b>MEBLE SOCJALNE</b>
MEBLE SOCJALNE
Komfort i funkcjonalność dla Twoich pracowników

MEBLE SOCJALNE

<b>MEBLE WARSZTATOWE</b>
MEBLE WARSZTATOWE
Sprawdzone rozwiązania dla funkcjonalnego warsztatu

MEBLE WARSZTATOWE

<b>MEBLE MEDYCZNE</b>
MEBLE MEDYCZNE
Doświadczenie i know-how we współpracy z placówkami medycznymi

MEBLE MEDYCZNE

<b>MEBLE SPORTOWE</b>
MEBLE SPORTOWE
Pełen wachlarz rozwiązań dla Twojego obiektu

MEBLE SPORTOWE

<b>MEBLE Z NADRUKIEM UV</b>
MEBLE Z NADRUKIEM UV
Personalizuj i ciesz się wyjątkowym nadrukiem!

NADRUKI UV NA MEBLACH

<b>MEBLE NIETYPOWE</b>
MEBLE NIETYPOWE
Z metalu robimy prawie wszystko!

MEBLE NIETYPOWE

Wysoka jakość mebli

Firma Techmark to wiodący producent mebli metalowych najwyższej jakości. W produkcji mebli wykorzystujemy wysokogatunkowe surowce, dzięki którym uzyskujemy i dostarczamy produkty o najwyższym poziomie odporności, wytrzymałości oraz precyzyjnym wykończeniu.

Nasze meble zapewniają pełne bezpieczeństwo przechowywania spełniając najbardziej restrykcyjne kryteria. Meble z metalu Techmark to funkcjonalność, ergonomia oraz doskonałe wrażenia estetyczne zaspokajające oczekiwania i gusta każdego klienta.

Szeroka oferta producenta Techmark

Techmark inwestuje w rozwój wdrażając najnowocześniejsze technologie w produkcji mebli metalowych na najwyższym poziomie. Nasza oferta to bogaty asortyment mebli w wielu wariantach oraz wymiarach.

Produkujemy i dostarczamy doskonałe rozwiązania dla biur, zakładów pracy, warsztatów, obiektów edukacyjnych, sportowych oraz medycznych. Szafy metalowe mogą zostać w pełni spersonalizowane pod klienta. Wytarzamy także meble nietypowe na specjalne zamówienie.

Zapewniamy również szafy RFID wyposażone w najnowocześniejsze technologie dostępu, gwarantujące najwyższe bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta, co pozwala naszym specjalistom tworzyć ofertę produktową będącą odpowiedzią na jego wymagania i oczekiwania.

Meble Techmark doceniane są zarówno na terenie Polski, w wielu krajach Europy, jak i na innych kontynentach. Techmark to najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy meble pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.