Szafy ubraniowe Techcode RFID

Szafy ubraniowe TECHCODE RFID to grupa szaf przeznaczonych do bezpiecznego i wygodnego przechowywania odzieży wierzchniej, ubrań roboczych, butów i innej garderoby Użytkownika.  Znane są również jako szafki basenowe i BHP, a wyposażane są w nie m.in. szatnie i przebieralnie w zakładach pracy, biurach, urzędach, ośrodkach sportowych i rekreacyjnych, klubach fitness, szkołach i na uczelniach.

W szafach tych zaimplementowaliśmy technologię RFID, dzięki czemu spełniają one zupełnie nowe funkcje, zgodne z koncepcją Internetu Rzeczy (IoT). Szafy TECHCODE RFID działają w ramach tzw. Systemu, który umożliwia zarządzanie nimi przez Administratora. Może on np. nadawać indywidualny dostęp do poszczególnych szafek lub odbierać Użytkownikom takie uprawnienia. Uprawnieniami tymi Administrator może zarządzać zdalnie lub lokalnie z poziomu szafy.

Drzwiczki w szafkach ubraniowych TECHCODE RFID otwierane są automatycznie, po zwolnieniu elektrozamka przez System, który kontroluje dostęp i udziela autoryzacji do korzystania z szafy.  Identyfikacja Użytkownika może odbywać się na podstawie m.in. karty identyfikacyjnej, kodu PIN lub za pomocą danych biometrycznych.

W zależności od zastosowanego w szafach TECHCODE RFID Systemu, Administrator może tworzyć grupy Użytkowników, przydzielać indywidualne uprawnienia, a nawet zdalnie udzielać dostępu do szafy. Korzystanie z szafy można ograniczyć do grupy określonych osób (np. pracowników w firmie), bądź mogą być one dostępne dla niezdefiniowanych wcześniej przez Administratora Użytkowników.

Szafy TECHCODE RFID mogą wysyłać alarty o próbie nieuprawnionego otwarcia drzwiczek, czy nie domknięciu ich przez Użytkownika. Te i inne funkcje szaf decydują o ich przewadze nad tradycyjnymi szafkami ubraniowymi.  

 

Przejdź na dedykowaną podstronę i przeczytaj więcej o funkcjach szaf wieloskrytkowych TECHCODE RFID i korzyściach, jakie daje stosowanie ich w Twojej firmie.

Ulotkę o naszych meblach TECHCODE RFID  znajdziesz tutaj

 

Szafy TECHCODE RFID wyróżnione certyfikatem Tüv Rheinland sprawdź 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych meblach TECHCODE RFID? Kliknij tutaj.