Szafy na odzież brudną Techcode RFID

Szafy TECHCODE RFID z wrzutnią, potocznie nazywane są również „brudownikami” przeznaczone są do gromadzenia w nich określonych zużytych Zasobów, wymagających prania, wymiany, uzupełnienia, naprawienia lub zniszczenia.
 

Brudowniki TECHCODE RFID stosowane są głównie przez firmy outsourcingowe (np. pralnie), świadczące usługi związane z serwisowaniem i zaopatrywaniem zakładów w odzież roboczą i inny asortyment. Ich głównymi Użytkownikami są zaś zakłady produkcyjne, hotele, restauracje, banki, lotniska, placówki medyczne i inne firmy, w których używa się rzeczy wymagających regularnej wymiany i stałych dostaw np. kombinezonów, fartuchów i innej odzieży roboczej i ochronnej, obrusów, ręczników, pościeli, dywaników, pojemników na płyny itp.)

Korzystanie z szaf TECHCODE RFID nie tylko usprawnia proces sortowania zużytych Zasobów, ale również umożliwia automatyczne rejestrowanie informacji ułatwiających zarządzanie nimi w firmie. Za pomocą szaf TECHCODE RFID mogą być zbierane dane m.in. o tym kto, kiedy, jaki Zasób i w której szafie zdeponował. Informacje te wykorzystywane są z kolei do tworzenia zestawień i  usprawniania procesów związanych z zarządzaniem Zasobami (np. kontrolowanie szybkości i stopnia zużycia Zasobów, optymalizowanie dostaw zapasów itp.).

Kontrolowanie przepływu Zasobów za pomocą brudowników TECHCODE RFID przyczynia się do ograniczania kosztów usług związanych z ich serwisowaniem.  

Szafy te mogą pracować w jednym Systemie razem z innymi szafami TECHCODE RFID (np. z szafami wieloskrytkowymi przeznaczonymi do przekazywania odzieży czystej), stanowiąc pomocne narzędzie do zbierania informacji oraz zarządzania procesami związanymi z zapewnieniem np. odzieży roboczej pracownikom.

 

Przejdź na dedykowaną podstronę i przeczytaj więcej o funkcjach szaf wieloskrytkowych TECHCODE RFID i korzyściach, jakie daje stosowanie ich w Twojej firmie.

Ulotkę o naszych meblach TECHCODE RFID  znajdziesz tutaj

Szafy TECHCODE RFID wyróżnione certyfikatem Tüv Rheinland sprawdź 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych meblach TECHCODE RFID? Kliknij tutaj.