Szafy kartotekowe Techcode RFID

Szafy kartotekowe TECHCODE RFID zapewniają bezpieczne składowanie dokumentów, kartotek, eksponatów, map, rysunków, szkiców i innych materiałów o kształtach nadających się do przechowywania w szufladach. Dzięki zastosowaniu technologii RFID, kontrola dostępu odbywa się w sposób automatyczny i jest sterowana przez System, w ramach którego pracuje kartoteka.  

 

Identyfikacja Użytkowników i autoryzacja dostępu odbywa się np. za pomocą kart dostępu, kodu PIN lub danych biometrycznych. Szafy kartotekowe TECHCODE RFID mogą być zarządzanie zdalnie, co zapewnia wygodę administrowania nimi. Administrator może  dowolne udzielać dostępu do poszczególnych szuflad określonym Użytkownikom (grupom Użytkowników), w tym również z uwzględnieniem ustalonych harmonogramów.

 

W szafy kartotekowe TECHCODE RFID  wyposażane są najczęściej muzea, archiwa, biura architektoniczne, galerie sztuki, studia filmowe, salony jubilerskie, ale również urzędy i firmy. Szafa kartotekowa TECHCODE RFID rejestruje wszystkie zdarzenia (próby logowania, otwarcia szuflady itp.), dzięki czemu wiadomo, kto, kiedy i którą szufladę otwierał. 

 

Przejdź na dedykowaną podstronę i przeczytaj więcej o funkcjach szaf wieloskrytkowych TECHCODE RFID i korzyściach, jakie daje stosowanie ich w Twojej firmie.

Ulotkę o naszych meblach TECHCODE RFID  znajdziesz tutaj

Szafy TECHCODE RFID wyróżnione certyfikatem Tüv Rheinland sprawdź

Chcesz wiedzieć więcej o naszych meblach TECHCODE RFID? Kliknij tutaj.