Szafy aktowo-narzędziowe Techcode RFID

Szafa TECHCODE RFID aktowo- narzędziowa jest innowacyjnym produktem, zgodnym z koncepcją Przemysłu 4.0 (Industry 4.0) oraz Internetu Rzeczy (Internet of Things). Obie te koncepcje zakładają wykorzystanie technologii informacyjnej do zbierania i analizowania coraz większej ilości danych, celem wydajniejszego i oszczędniejszego prowadzenia każdego biznesu. W szafach TECHCODE RFID została zainstalowana technologia, dzięki której nabyły one zupełnie nowych możliwości.

Szafy TECHCODE RFID mogą działać w ramach różnych Systemach i w zależności od nich wykonywać różne funkcje.  Korzystanie z szaf TECHCODE RFID nie tylko zapewnia kontrolę dostępu i bezpieczne składowanie różnego rodzaju Zasobów. Szafa ta potrafi rozpoznać przechowywane w niej Zasoby oraz automatycznie rejestrować wszystkie Zdarzenia wykonywane przez Użytkowników z ich udziałem.

Korzystanie z szaf TECHCODE RFID usprawnia obrót Zasobami oraz ułatwia optymalizowanie wielu procesów w firmie. Za ich pomocą, Użytkownicy mogą na bieżąco informować np. o stanie Zasobów, konieczności ich naprawy itp. Te i inne zbierane i ewidencjonowane przez szafę dane pomagają m.in. w planowaniu dostaw, przeglądów, napraw, wymiany, czy inwentaryzacji Zasobów.

Szafy aktowo- narzędziowe TECHCODE RFID cechuje duża przestronność i pojemność. To dlatego najczęściej wykorzystywane są jako małe magazyny ułatwiające obrót i automatyczną kontrolę nad mniejszymi Zasobami wymagającymi stałego nadzoru

 

Przejdź na dedykowaną podstronę i przeczytaj więcej o funkcjach szaf wieloskrytkowych TECHCODE RFID i korzyściach, jakie daje stosowanie ich w Twojej firmie.

Ulotkę o naszych meblach TECHCODE RFID znajdziesz tutaj 

Szafy TECHCODE RFID wyróżnione certyfikatem Tüv Rheinland sprawdź 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych meblach TECHCODE RFID? Kliknij tutaj.