Depozytory na klucze Techcode RFID

Depozytor TECHCODE RFID przeznaczony jest do bezpiecznego składowania w nim drobniejszych Zasobów wymagających stałego nadzoru np. kluczyków, dowodów rejestracyjnych, dokumentów tożsamości itp. Znajduje on zastosowanie głównie w serwisach i wypożyczalniach samochodów, ale również w recepcjach, sekretariatach, czy dyspozytorniach.

Depozytor TECHCODE RFID działa w technologii RFID, co umożliwia wykonywanie funkcji związanych z Internetem Rzeczy (Internet of Things). Oprócz automatycznego kontrolowania i autoryzowania dostępu do szafy, depozytor potrafi m.in. odczytywać tagi, jakimi mogą być oznaczone przechowywane w nim Zasoby. Dzięki temu, depozytor TECHCODE RFID automatycznie rejestruje i ewidencjonuje wszystkie informacje o zdarzeniach wykonywanych z udziałem przechowywanych w nim Zasobów (pobrania i zwroty).

 

Prosta obsługa depozytorów TECHCODE RFID sprawia, że mogą być one używane przez 24 h/ 7 dni w tygodniu, również przez Użytkowników potrzebujących skorzystać z nich tylko w sytuacjach nagłych. Administrator Systemu może zarządzać nimi zdalnie, w miarę potrzeby przydzielając lub odbierając uprawnienia do korzystania z szafy określonym Użytkownikom.       

Dostęp do wszystkich zgromadzonych przez depozytor TECHCODE RFID informacji, dostępny jest w czasie rzeczywistym, co ułatwia obrót Zasobami zarejestrowanymi w Systemie (np. dzięki możliwości szybkiego zlokalizowania, w której szafie jest dany Zasób lub przez kogo został ostatnio pobrany). Na podstawie zebranych przez szafę danych, mogą być generowane zestawienia i raporty do dalszych analiz.

 

Przejdź na dedykowaną podstronę i przeczytaj więcej o funkcjach szaf wieloskrytkowych TECHCODE RFID i korzyściach, jakie daje stosowanie ich w Twojej firmie.

Ulotkę o naszych meblach TECHCODE RFID  znajdziesz tutaj

Szafy TECHCODE RFID wyróżnione certyfikatem Tüv Rheinland sprawdź

Chcesz wiedzieć więcej o naszych meblach TECHCODE RFID? Kliknij tutaj.