fbpx
Meble TECHCODE RFID

MEBLE RFID

TECHCODE RFID

z kontrolą dostępu

Inteligentne szafy TECHCODE RFID wykorzystują sygnały radiowe do automatycznego identyfikowania i rejestrowania zdarzeń, jakie odbywają się z ich udziałem. Szafy TECHCODE RFID są obsługiwane przez różne systemy wykorzystujące technologię RFID. Wybór systemu, w jakim będzie działać szafa decyduje o tym, jakie będzie wykonywać ona funkcje.

Stalowa konstrukcja tych mebli to tylko jeden z czynników zapewniających bezpieczne przechowywanie w nich zasobów. We wszystkich naszych meblach TECHCODE RFID stosujemy sprawdzone i niezawodne elektrozamki.

Podstawową funkcją szaf TECHCODE RFID jest kontrolowanie dostępu i rejestracja zdarzeń. Niezależnie od systemu, w jakim działa szafa TECHCODE RFID, wszelkie działania można wykonywać dopiero po wcześniejszym uwierzytelnieniu tożsamości użytkownika. Każdy system autoryzuje działania, które może podjąć uwierzytelniony użytkownik oraz udziela mu dostępu do określonych funkcji szafy.

Zastosowanie szaf TECHCODE

Rodzaje szaf TECHCODE

W szafach TECHCODE RFID przechowywać można dowolne przedmioty, o różnych gabarytach i przeznaczeniu. Wybór rodzaju szafy, wielkości skrytek, czy systemu, uzależnione są od tego, co ma być w nich przechowywane oraz jakie działania ma wykonywać dana szafa. Powiedz, czego potrzebujesz, a nasi eksperci przygotują dla Ciebie ofertę, na produkt, jaki potrzebujesz.

W szafach TECHCODE RFID przechowywać można dowolne przedmioty, o różnych gabarytach i przeznaczeniu. Wybór rodzaju szafy, wielkości skrytek, czy systemu, uzależnione są od tego, co ma być w nich przechowywane oraz jakie działania ma wykonywać dana szafa.
Meble TECHCODE RFID

TECHCODE RFID

zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów RFID na naszej stronie TECHCODE

Inteligentne szafy TECHCODE RFID wykorzystują sygnały radiowe do automatycznego identyfikowania i rejestrowania zdarzeń.

Dziękujemy

Dziękujemy za przesłanie zapytania. Odpowiedź na Twoje zgłoszenie zostanie przesłana niezwłocznie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Pozdrawiamy,
Zespół Techmark!