NOWOŚĆ! Meble z powłoką antymikrobiologiczną

W związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19, firma Techmark wyszła naprzeciw konieczności zwiększenia bezpieczeństwa pracowników i uniknięcia paraliżu firm. Do swojej oferty wprowadziliśmy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą ochronę antymikrobiologiczną.

TRWAŁA I SKUTECZNA OCHRONA PRZED SKAŻENIEM

Innowacyjna technologia wykorzystana w pokrywającej nasze meble powłoce zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów. Rozwiązanie niezwykle przydatne i zapewniające bezpieczne przechowywanie przedmiotów, zwłaszcza w przestrzeniach ogólnodostępnych i stale uczęszczanych tj. biura, szatnie, hale produkcyjne, czy inne przestrzenie publiczne.

Zastosowanie w naszych meblach powłoki antymikrobiologicznej w żadnym stopniu nie zmienia ich wyglądu, ani właściwości mechanicznych. Jest to sposób ochrony dedykowany właśnie dla powierzchni powlekanych farbami proszkowymi i stanowi idealne dopełnienie standardowych czynności dezynfekcyjnych.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Już dziś zadbaj o bezpieczeństwo i w Twojej firmie! Zapraszamy do kontaktu.

0
Feed

Zostaw komentarz