Nowa strona o meblach RFID z kontrolą dostępu

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową stronę www, w całości poświęconą innowacyjnym meblom z serii RFID.  Oferowane produkty z zaimplementowaną technologią RFID UHF stanowią rezultat prowadzonych przez nas prac badawczo-rozwojowych. Naszym celem było opracowanie niezawodnych produktów, o nowych funkcjach użytkowych, odpowiadających koncepcji Internetu rzeczy (Internet of Things- IoT), w maksymalnym stopniu wykorzystujących możliwości technologii RFID.

Oprócz prostych, bezkluczowych szaf z kontrolą dostępu (KD), efektem naszych badań jest opracowanie prototypu szafy ewidencjonującej zdarzenia, posiadającej unikatowe cechy na rynku. Kluczowe rozwiązania zastosowane w naszych szafach zostały zgłoszone do ochrony praw własności przemysłowej zarówno jako wynalazek, jak również liczne wzory użytkowe.

Ważną cechą naszych szaf jest ich niezawodność oraz uniwersalność. Zostały one tak zaprojektowane, aby mogły pełnić różne funkcje- od szaf skrytkowych, przez zaawansowane technologicznie szafy wydawcze z dozorem, z autorskim programem do ewidencji zasobów i zdarzeń.

Nasze szafy nie tylko umożliwiają kontrolowanie dostępu, ale również sczytują zdarzenia (pobrania i zwroty), rejestrują je oraz archiwizują (na karcie pamięci komputera szafy, bądź na serwerze zewnętrznym).

Możliwość integracji z innymi systemami ERP stosowanymi w firmach jest dodatkowym atutem naszych szaf, gdyż dodatkowo poszerza to możliwości zarządzania i optymalizacji określonymi procesami zachodzącymi  na zasobach firmy (dozór, ewidencja, rozchody).


Jeżeli szukacie Państwo niezawodnych, innowacyjnych rozwiązań dla Waszej firmy, te produkty spełnią Wasze oczekiwania.


Produkujemy szafy na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z ochotą zaprezentujemy Państwu nasze produkty i opowiemy o ich możliwościach. Zachęcamy do kontaktu, zadawania pytań oraz odwiedzin w naszej firmie. Chętnie zademonstrujemy Wam na miejscu działanie naszych szaf, abyście sami poznali ich zalety.

Zapraszamy na naszą nową stronę:                             
www.meblerfid.com.pl

0
Feed

Zostaw komentarz