Kolejna odsłona mebli RFID z kontrolą dostępu

Naszą ofertę poszerzyliśmy o kolejne modele szaf z technologią RFID, bezkluczykowych, z dostępem za pomocą kart identyfikacyjnych.

To innowacyjne produkty z grupy inteligentnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa.

To meble, których funkcje mają ułatwić i usprawnić pracę wykonywaną dotąd przez człowieka, ale bez jego udziału. Nasze szafy RFID, to meble pełniące przez 24 h na dobę funkcję małego magazynu, magazyniera, a nawet strażnika. Szafy te można wykorzystywać jako quasi magazyny do składowania rzeczy. Upoważnione osoby mogą mieć stały dostęp 24 h/ dobę, bez potrzeby dodatkowego angażowania czynnika ludzkiego (np. identyfikacja pracownika, wydawanie kluczy, narzędzi, inwentaryzacja itp.).

 


Każdą z szaf RFID wyposażamy w czytnik RFID służący do kodowania i odczytu identyfikatorów zbliżeniowych, kartę administratora Master do kodowania i odkodowywania kart oraz zamki elektromechaniczne do elektronicznie kontrolowanego systemu zamykania drzwi.

Modułowa budowa naszych metalowych szaf daje szereg możliwości aranżacji zarówno wnętrza szafy, jak i zewnętrznego wyglądu mebla. To Klient decyduje o wyborze rodzaju drzwiczek (metalowych, z plexi), czy zamków (z odbojnikiem lub bez) rozłożeniu i wielkości skrytek, ustawieniu półek i zamontowaniu innych elementów dodatkowych (np. oświetlenia w środku).

 


Dla większej wygody użytkowania nasze wózki RFID zostały wyposażone w gniazdka z dwoma portami USB. Dzięki temu, jedno gniazdko może zasilać 3 sprzęty jednocześnie, zaś pojemne półki pomieszczą je wszystkie. W bezpiecznej szafie, z kontrolą dostępu, przez 24 h/ dobę.

Już wkrótce zaprezentujemy kolejne wyroby z zaimplementowaną technologią RFID, będące efektem prac badawczych prowadzonych w Techmarku.

 

Więcej informacji o naszych meblach RFID przeczytasz tutaj.

0
Feed

Zostaw komentarz