WÓZKI WARSZTATOWE - Techmark
18113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18113,page-child,parent-pageid-17504,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

WÓZKI WARSZTATOWE

WÓZKI WARSZTATOWE

Metalowe wózki warsztatowe cechuje duża trwałość i odporność na zniszczenia oraz wyjątkowa użyteczność w eksploatacji, dzięki czemu stosowane są zarówno w domowych, jak i profesjonalnych warsztatach oraz innych punktach usługowych.

 

Małe gabaryty wózków pozwalają na dopasowanie ich do przestrzeni nawet niewielkich warsztatów, a zamontowane koła i uchwyty ułatwiają ich bezpieczne przemieszczanie wraz z całym wyposażeniem.

 

Konstrukcja wózka pozwala na dużą swobodę zagospodarowania jego przestrzeni użytkowej: można wyposażyć go w szafkę z drzwiczkami skrzydłowymi, różnej głębokości szuflady oraz półki z krawędziami (obrzeżem ochronnym) zapobiegającymi spadaniu narzędzi czy też przypadkowemu rozlaniu cieczy.

 

Wózek może być wyposażony w panel perforowany umożliwiający mocowanie dodatkowych uchwytów i haków na narzędzia.

 

Do wózków dopasować można różne rodzaje blatów roboczych: drewniane, metalowe, wykładane gumą ryflowaną lub z tworzywa sztucznego lub wykładziną PCV.

Metalowy wózek warsztatowy
meble metalowe rant półki pod blatem
meble metalowe wózek warsztatowy z szufladami
meble metalowe pełen wysuw szuflad
metalowe szuflady w wózku warsztatowym
meble metalowe wózek warsztatowy
meble metalowe kółko z hamulcem stołu warsztatowego
meble metalowe wózek warsztatowy z szufladami
meble metalowe wózek warsztatowy z szufladami

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!