Meble metalowe nietypowe - Techmark
18338
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18338,page-child,parent-pageid-17072,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

NIETYPOWE

NIETYPOWE

Oprócz zamówień na produkty z naszej stałej oferty przyjmujemy również zlecenia na wyroby nietypowe oraz skomplikowane technologicznie konstrukcje metalowe.

 

Na życzenie Klienta:

– produkujemy wyroby w oparciu o przygotowaną przez nas pełną dokumentację techniczną na bazie prototypu dostarczonego nam przez Klienta,

– wykonujemy zamówienia z wykorzystaniem dokumentacji Klienta,

– projektujemy i produkujemy wyroby pod kątem konkretnych zleceń na podstawie potrzeb Klienta oraz określonych wymagań technicznych.

 

Realizujemy zamówienia zarówno na duże, jak i na małe serie produkcyjne, zapewniając naszym Klientom doradztwo techniczne w zakresie zastosowania najlepszych możliwych rozwiązań przy produkcji danego modelu mebla.

 

Na etapie projektowania sprawdzamy poprawność technologiczną całej konstrukcji wyrobu oraz jego montażu, dążąc przy tym do wypracowania rozwiązań mających na celu zarówno zmniejszenie całkowitych kosztów produkcji, jak również uzyskanie optymalnego efektu końcowego.

 

Dział konstrukcyjny wykonuje obliczenia wspomagające prace projektowe, korzystając z programów komputerowych SolidEdge i AutoCad.

 

Stale unowocześniany, rozbudowywany park maszynowy zapewnia dobór najlepszej technologii umożliwiającej tworzenie nawet najbardziej nietypowych produktów i konstrukcji metalowych o najwyższej jakości.

 

Wykorzystywane przez nas urządzenia umożliwiają precyzyjne wykonywanie skomplikowanych elementów z dokładnością do 0,1 mm, co zapewnia pełną powtarzalność wyrobów.

 

Precyzyjne i wysoce wydajne maszyny są gwarancją spełnienia wymagań krajowych oraz zagranicznych norm jakości i zadowolą najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów.

 

W toku produkcji kontrolerzy jakości dbają o uzyskanie rozwiązań konstrukcyjnych zgodnych z dokumentacją techniczną i warsztatową oraz wymogami określonymi w planie kontroli, a także nadzorują wykonanie najwyższej jakości produktu finalnego.

 

Dzięki stałej współpracy z producentami oprzyrządowania do mebli oraz akcesoriów meblowych kompleksowo wykonujemy najbardziej nietypowe zamówienia w sposób w pełni odpowiadający oczekiwaniom naszych Klientów.

 

W chwili obecnej realizujemy szereg projektów inwestycyjnych, które umożliwią nam zakup najnowszych maszyn do obróbki metalu i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

 

Już wkrótce uruchomimy nowoczesne, automatyczne centrum gnące, a także innych urządzeń do obróbki plastycznej blachy, cięcia czy nanoszenia powłok.

 

Obok zwiększenia automatyzacji procesów produkcyjnych i poprawy jakości inwestycje te wpłyną na wzrost zdolności produkcyjnych oraz pozwolą nam wprowadzić do produkcji nowe wyroby i spełnić oczekiwania naszych kontrahentów.

 

Podniesienie jakości wykonania naszych produktów spowoduje wyróżnienie ich spośród innych wyrobów dostępnych na rynku, a tym samym zwiększy ich konkurencyjność w skali międzynarodowej.

Szafka ubraniowa z drzwiami z HPL zamykana zamkiem elektronicznym na kartę
Stacja dokująca na telefony komórkowe
parkomat
szafka szpitalna na kółkach
szafa do segregowania dokumentów
szafa ubraniowa wojskowa
szafa obustronna przemysłowa z szufladami
zamek kluczowy do kontenera
szuflada z wkładem piankowym
sejf z wrzutnią
Zamek elektroniczny na kartę w szafce ubraniowej
stół przemysłowy na elektrycznych siłownikach linowych
parkomat
szafka skrytkowa na listy
szafa do segregowania dokumentów
szafa ubraniowa wojskowa
duży kontener
zamek kluczowy do kontenera
wkład piankowy do szuflady

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!